"Pomaga nam nie tyle pomoc przyjaciela, ile możność polegania na niej" Epikur (341-271 p.n.e.)
 • Rusza internetowe seminarium dla chorych na łuszczycę.

  Akademia PSOlife to webinaria edukacyjne, jakie powstają z inicjatywy lekarzy i pacjentów chorujących na łuszczycę. Ze względu na odległość od dużych osrodków zdrowia, osoby chore często nie mogą wziąć udziału w konferencjach i spotkaniach poświęconych łuszczycy.
  Forma internetowego seminarium ma za zadanie ułatwić skorzystanie z treści edukacyjnych w wyznaczonym czasie. Umożliwia również zadawanie pytań prelegentowi i uzyskanie odpowiedzi podczas transmisji.Do projektu zostali zaproszeni znakomici eksperci różnych dziedzin medycyny związanych z łuszczycą.
  Gościem pierwszego internetowego seminarium będzie Dr hab. n. med. Irena Walecka, która opowie m.in. o możliwościach leczenia łuszczycy, profilaktyce i innych istotnych zagadnieniach związanych z chorobą. Odpowie także na pytania uczestników.
  Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2019 r. o godz. 19.00. Aby wziąć udział należy dokonać rejestracji pod adresem konferencja i postępować zgodnie z instrukcjami. Następnie w wyznaczonym terminie zalogować się na stronie spotkania podanej podczas rejestracji.
  Informacje o kolejnych webinariach Akademii PSOlife zostaną podane wkrótce na Facebookowych stronach Fundacji AMICUS oraz ALAB Laboratoria i na www.luszczyca.edu.pl.
  Gorąco polecamy. Są jeszcze wolne miejsca.