"Pomaga nam nie tyle pomoc przyjaciela, ile możność polegania na niej" Epikur (341-271 p.n.e.)
  • BLUECONTROL - nowa szansa dla chorych na łuszczycę

    Członkowie Pomorskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę spotkali się 24 lutego w gdańskim hotelu Szydłowski.


    W spotkaniu uczestniczyła konsultant wojewódzki dermatologii Pani dr Maria Czubek, ordynator oddziału dermatologii Szpitala Copernicus w Gdańsku. Członkowie Stowarzyszeni
    a mogli dowiedzieć się o możliwościach wspomagania leczenia w gdańskiej kiokomorze i perspektywach korzystania z leczniczych solanek w Sopocie dla chorych na łuszczycę.
    Gościem specjalnym spotknia była Pan Maciej Zarębski reprezentujący firmę Philips - producenta Blue Control, nowego urządzenia do miejscowego leczenia zmian łuszczycowych.W trakcie spotkania można było zapoznać sie z działaniem urządzenia, jego zastosowaniem i ograniczeniami. Bardzo optymistycznie zabrzmiała informacja o całkowicie bezpiecznym i nie posiadającym skutków ubocznych stosowaniu urządzenia u osób chorych. Korzystny jest też sposób finansowania urządzenia, które w przypadku braku poprawy w leczeniu, można zwrócić w ciągu 3 miesięcy bez żadanych dodatkowych kosztów. Osoby zainteresowane tym urządzeniam moga więcej informacji znaleźć na stronie bluecontrol.com.pl.